Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur.Detaylı bilgi için Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Özel Güvenlik Hizmetleri

5188 sayılı kanun çerçevesinde Fiziki Güvenlik Hizmetleri, Tesis Giriş/Çıkış Kontrolleri, Yakın Koruma Hizmetleri, Danışma Hizmeti, yaya veya araçlı Devriye Hizmetleri, gibi birçok güvenlik hizmetini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Konut, İş Merkezi,Plaza ve site özel güvenlik hizmetlerimiz ile alan giriş çıkışlarını denetim altında tutarak yaşam alanlarınızda huzurlu ve güvenli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Avm güvenliğinde; giriş çıkışlarının güvenliği, mağaza, sinema salonu ve spor salonu güvenliği, otopark güvenliği, kat güvenliği, avm çalışan ve müşterisinin güvenliğini sağlamak amacıyla konusunda uzman güvenlik personelimiz ile avm güvenlik hizmeti sağlıyoruz.

Sanayi Tesislerinin, Fabrikaların, Depo ve Antrepoların korunması konusunda da gereken hassasiyeti gösteriyoruz.İnşaat ve şantiyeler için kapsamlı güvenlik hizmetini sunuyoruz. Otel, hastane gibi toplu yaşam alanlarında güven ortamının oluşturulması, olası risklerin en aza indirilmesini sağlıyoruz.

Hem fiziksel hem de teknolojik donanımlar ile birlikte verilebilen bu güvenlik hizmeti sayesinde kişi ve alanlar koruma altına alınarak dışarıdan gelebilecek suç unsurlarına karşı güvende tutulmaktadır.